אליאל

 
00:00

חיים לפני

כילד קטן חוויתי את הגירושים של הוריי. מספר שנים לאחר מכן אבי נהרג בתאונת עבודה. במשך כל חיי חיפשתי דמות שתהיה עבורי כמו אבא. כילד צעיר לא ידעתי כיצד להגדיר או להביע את התחושות שהרגשתי בתוכי, אך ידעתי שהיה בי חלל גדול שלא היה ניתן למלא אותו אלא על ידי אהבה אמיתית.
בתור נער המשכתי לחפש את אותה אהבה אבהית, אך חיפשתי אותה בכל המקומות הלא נכונים. ניסיתי לקבל את האהבה הזאת אצל בחורות, אך זה לא הספיק. גם חברים קרובים שהיו לי לא יכלו למלא את החלל הענק שהיה בתוכי. מצאתי את עצמי מדרדר מהר בסמים ועד מהרה הייתי מעורב בסמים כבדים. נהייתי מכור להרואין.

כניעה לאלוהים

יום אחד זעקתי לאלוהים שיעזור לי, ואמרתי לו שאני רוצה להתחיל דף חדש בחיי. עבורי זה היה רגע של כניעה לפני אלוהים, רגע שבו סוף סוף הבנתי שאינני יכול להצליח או למשול לבד ושאני חייב את עזרתו של הבורא שלי שמכיר אותי אפילו יותר טוב ממה שאני מכיר את עצמי.
כאשר מסרתי את חיי אליו והתחלתי ללכת על פי דברו, הבנתי שזה מה שחיפשתי כל חיי!!!
הוא האבא המושלם שלי. הוא אוהב אותי באהבה יותר עזה מכל אדם אחר בעולם הזה. הוא הקריב את בנו ישוע עבורי, עבור חטאיי כפי שאמר שיעשה בישעיה נ"ג פס' 5: 
"וְהוּא מְחֹלָל מִפְּשָׁעֵנוּ מְדֻכָּא מֵעֲוֹפנֹתֵינוּ מוּסַר שְׁלוֹמֵנוּ עָלָיו וּבַחֲבֻרָתוֹ נִרְפָּא-לָנוּ"
 זאת הוא עשה כדי שלי יהיו חיים, וחיים בשפע.
סוף סוף הבנתי והאמנתי שישוע הוא המשיח היהודי המובטח, ושכל הנבואות בתורה, בנביאים ובכתובים מצביעות עליו (ישיעה ז' 14, ט' 5, נ"ג כל הפרק, מיכה א' 5, תהילים קי"ח 3-4 ועוד רבבות של פסוקים.)

השינוי האמיתי

מאותו הרגע, מאותו היום שהאמנתי בו הוא שחירר אותי מכל החטא והרוע שהייתי מעורב בו – מסמים, מעישון, מקללות וניבולי פה... הוא נתן לי חיים חדשים ולב חדש כפי שמובטח ביחזקאל ל"ו פס' 25-27:
 "וְזָרַקְתִּי עֲלֵיכֶם מַיִם טְהוֹרִים וּטְהַרְתֶּם  מִכֹּל טֻמְאוֹתֵיכֶם וּמִכָּל-גִּלּוּלֵיכֶם אֲטַהֵר אֶתְכֶם׃ וְנָתַתִּי לָכֶם לֵב חָדָשׁ וְרוּחַ חֲדָשָׁה אֶתֵּן בְּקִרְבְּכֶם וַהֲסִרֹתִי אֶת-לֵב הָאֶבֶן מִבְּשַׂרְכֶם וְנָתַתִּי לָכֶם לֵב בָּשָׂר׃  וְאֶת-רוּחִי אֶתֵּן בְּקִרְבְּכֶם וְעָשִׂיתִי אֵת אֲשֶׁר-בְּחֻקַּי תֵּלֵכוּ וּמִשְׁפָּטַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם"

היום אני אדם חדש. לא רק שאני מעיד כך על עצמי, אלא כל האנשים שסובבים אותי יכולים להעיד שאני אדם שונה. כל התודה הולכת לאבי שבשמיים ולישוע המשיח!!